17آگوست
2015
1

بازی های فلش در آندروید

 

نصب و استفاده از فلش پلیر روی دستگاه‌های اندرویدی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز شاید در انجام بازی های فلش در گوشی و یا تبلت آندروید مشکل داشته باشید.

امروز نحوه چگونگی نصب پلاگین فلش پلیر را در گوشی و یا تبلت آندرویدی توضیح می دهم که بتوانید بازیها را در این وسیله ها انجام دهید.

 

نصب فلش رو اندروید

ابتدا فایل فلش پلیر و دانلود کنید.

دانلود فلش پلیر آندروید بالای ۴

دانلود فلش پلیر آندروید ۲ و ۳

و بعد باید گزینهUnknown sources را درتنظیمات اندروید فعال کنید. برای این منظور باید به قسمت تنظیمات اندروید رفته و سپس بخش Security بروید. اکنون در قسمت Device administrator گزینه Unknown sources را فعال کنید. حالا می توانید فایل APK فلش پلیر را اجرا کنید تا مراحل نصب برای شما نمایش داده شود.

flashplayer

پس از طی کردن مراحل بالا، اکنون فلش پلیر روی دستگاه شما نصب شده است. اکنون باید برنامه ای را پیدا کنید که بتوانید با آن از فلش پلیر استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که همه مرورگرها از پلاگین فلش در اندروید پشتیبانی نمی کنند. پس باید یک مرورگر سازگار با فلش پیدا کنید. در حال حاضر بهترین مرورگری که سازگاری خوبی با فلش دارد، فایرفاکس می باشد، روی کلید زیر کلیک کنید تا از بازار دانلود کنید.(اگر فایر فاکس دارید نیازی به دانلود نیست)

دانلود فایر فاکس آندروید

اکنون باید فلش را روی فایرفاکس فعال کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید.

flashplayer

۱- منوی فایرفاکس را تپ کرده و گزینه Settings را انتخاب کنید.

۲- در بخش تنظیمات فایرفاکس به قسمت Plugins بروید.

۳- اکنون می توانید پلاگین های مورد نظرتان را فعال یا غیر فعال کنید. در این بخش باید پلاگین فلش را انتخاب کرده و گزینه Enable را فعال کنید. البته می توانید از قابلیت Tap to play نیز استفاده کنید. با انجام این کار فلش به صورت اتوماتیک در صفحات وب لود نمی شود. برای فعال کردن آن باید در صفحات وب آن را تپ کنید تا فعال شود. اگر از اینترنت موبایل استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم که گزینه Tap to play را فعال کنید. چون در صرفه جویی اینترنت بسیار موثر خواهد بود.

امید وارم مفید بوده باشه و از آن استفاده کنید.

نظر (1)

 • Jameslig

  Her guys turn my ass and get my cum in my mouth

  Write to my profile anal girl 94

  Copy the link and paste it into the browser:

  bit.ly/2sQZavn

  پاسخ

پاسخ